Oferty pracy

tropster.pl

Stanowisko: Redaktor portalu turystycznego - praktyki zdalne
Miejsce pracy: Praktyka zdalna / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Praktyka
Data dodania oferty 2019-12-12
Oferta wygasa: 2020-02-28
Adres kontaktowy: praktyki@tropster.pl

Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków związanych z geografią, turystyką, kulturoznawstwem, biologią, historią, dziennikarstwem, polonistyką oraz innych do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w portalu turystycznym tropster.pl

Stanowisko: Praktykant na stanowisku Redaktor portalu turystycznego (praktyka zdalna, bezpłatna, odbywana w trybie eksternistycznym).

Sposób rekrutacji: Zgłoszenia na praktyki prosimy przesyłać na adres mailowy praktyki@tropster.pl

Opis stanowiska

Zadania praktykanta:

- Pisanie artykułów o tematyce turystycznej (zgodnie z zainteresowaniami praktykanta)
- Opracowywanie tekstów na temat miejscowości, regionów i atrakcji turystycznych
- Zbieranie danych i informacji na temat regionów turystycznych Polski i świata
- Dla chętnych – zadania z zakresu marketingu internetowego

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:

- Umiejętność pisania poprawną polszczyzną
- Wiedza z zakresu geografii i turystyki
- Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
- Inwencja twórcza
- Zaangażowanie i nastawienie na działanie
- Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji własnej pracy

Oferujemy

Oferujemy:

·         Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w dowolnym wymiarze czasu

·         Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej na uczelni

·         Pomoc w załatwieniu formalności w zakresie odbywanych praktyk, sporządzeniu raportu z praktyk itp.

·         Certyfikat ukończenia praktyk i opinię opiekuna praktyk po ich zakończeniu, na życzenie listy referencyjne

·         Z najlepszymi praktykantami planujemy nawiązanie dalszej współpracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl