Oferty pracy

Holiday Inn Bydgoszcz

Stanowisko: Nocny Portier - praca dodatkowa
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-11-26
Oferta wygasa: 2019-12-31
Adres kontaktowy: fom@holiday.hgb.com.pl

Hotele Holiday Inn są najbardziej popularną marką należącą do największej sieci hotelowej na świecie jaką jest InterContinental Hotels Group. Jako najbardziej rozpoznawalna marka na świecie co roku przyjmuje w swoich hotelach więcej Gości aniżeli jakakolwiek inna grupa hoteli. Hotele Holiday Inn są w pełni przygotowane dla potrzeb zarówno Gości podróżujących w sprawach służbowych jak również tych, którzy wybierając nas pragną wypocząć w przyjemnej atmosferze i skorzystać z oferowanych przez hotel atrakcji takich jak: luksusowe restauracje, Room Service, MiniGym.

Opis stanowiska

Nocny Portier - praca dodatkowa

Do zakresu obowiązków należy m.in.:

  • dbanie w nocy o wygląd hotelu i reagowanie podczas obchodów
  • podstawowa pomoc w trakcie pobytów gości (doniesienie ręczników, kosmetyków itp.)
  • pomoc w przygotowaniu sal konferencyjnych
  • drobne prace biurowe w recepcji

Wymagania

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • uśmiech i pozytywne nastawienie
  • gotowość do pracy w nocy (19:00-7:00), również w weekendy i święta

Oferujemy

Zapewniamy:

  • grafik dopasowany do możliwości pracownika
  • napoje i posiłki pracownicze
  • strój służbowy
  • super zniżki w hotelach na całym świecie
  • pełne przeszkolenie

Redaktor portalu turystycznego - praktyki zdalne

Oferta wygasa: 2020-02-28Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków związanych z geografią, turystyką, kulturoznawstwem, biologią, historią, dziennikarstwem, polonistyką oraz innych do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w portalu turystycznym tropster.plStanowisko: Praktykant na stanowisku...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl