Oferty pracy

Unilever Polska S.A. Oddział Detergentów i Kosmetyków Zakład Produkcyjny w Bydgoszczy

Stanowisko: Specjalista ds. logistyki wewnętrznej
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-09-27
Oferta wygasa: 2019-10-27
Adres kontaktowy: rekrutacja.bydgoszcz@unilever.com

Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikowania:

  • bezpośrednio przez link do systemu eRecruiter: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f9bb4909add244b89f1d72ec57d4c74f lub
  • za pośrednictwem www.pracuj.pl lub
  • mailowo: rekrutacja.bydgoszcz@unilever.com

Opis stanowiska

Na stanowisku Specjalisty ds. logistyki wewnętrznej będziesz pracować w Dziale Produkcji i Magazynów, w zespole odpowiedzialnym za tworzenie i doskonalenie szczupłego systemu logistyki wewnętrznej w naszej fabryce, obejmującego zarówno właściwie zorganizowany magazyn, jak i optymalne ścieżki transportu na hali produkcyjnej. Celem jest taki system przepływu materiałów, aby obsługiwać wielu wewnętrznych klientów, dostarczając na czas wszystkie niezbędne materiały, przy racjonalnym wykorzystaniu zasobów. Do szczegółowych obowiązków na tym stanowisku należą:

  •  analiza i optymalizacja procesów logistycznych w magazynach
  • proponowanie rozwiązań, usprawnianie procesów z wykorzystaniem metodologii i narzędzi WCM
  • analiza Non Value Added Activities (NVAA) i wprowadzanie Workplace Organization w magazynach
  • kontrola gospodarki magazynowej zgodnie z obowiązującymi standardami (weryfikacja stanów magazynowych, optymalizacja powierzchni magazynowej, nadzór nad środkami technicznymi i sprzętem magazynowym)
  • współpraca z pozostałymi działami i z Liderami Filarów w zakresie realizacji wdrożonego w Oddziale programu World Class Manufacturing (WCM) w celu podnoszenia efektywności i jakości realizowanych procesów
  • działania operacyjne w realizowanych projektach wg potrzeb firmy
  • pomoc w organizacji i koordynacji audytów wewnętrznych i zewnętrznych WCM

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • wiedza z zakresu zarządzania gospodarką magazynową, specyfiki operacji magazynowych, informatycznych systemów magazynowych
  • atutem będzie znajomość technik i narzędzi Lean Manufacturing/TPM/WCM
  • umiejętność komunikowania się na poziomie dobrym w języku angielskim
  • komunikatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności Power Point oraz Excel)

Oferujemy

  • ciekawą pracę i liczne wyzwania w fabryce posiadającej brązową odznakę World Class Manufacturing
  • udział w projektach usprawnieniowych związanych z rozwojem fabryki
  • współpracę i wymianę doświadczeń z ekspertami w Polsce oraz w całej Europie
  • bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa pracy
  • dostęp do szkoleń i warsztatów prowadzonych przez światowych ekspertów efektywności procesów produkcyjnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, na miejscu w fabryce w Bydgoszczy
  • praca od poniedziałku do piątku, z możliwością ruchomych godzin rozpoczynania pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym uzależnionym od wyników pracy
  • bogaty pakiet pracowniczy -  Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, tańsze zakupy w sklepiku zakładowym, benefity świąteczne

Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce

Oferta wygasa: 2019-11-01Przebieg rekrutacji:    wyślij CV na adres praca@x-plo.pl, a my rozpatrzymy je od razu,    na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy Cię do biura w Bydgoszczy    w ciągu 5 dni poznasz naszą decyzję - bez względu na to, jaka będzie.Miejsce pracy: Bydgos...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY Berlinie!...

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY W ESSEN, MÜHLHEIM, BOCHUM, GELSENKIRCHEN, BONN, DORTMUND I DÜSSELDORFI...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl