Oferty pracy

drukuj

ALL NRG Poland

Stanowisko: People Resource Planner - Koordynator HR
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-10-02
Oferta wygasa: 2019-10-30
Adres kontaktowy: agnieszka.wisniewska@allnrg.com

ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów, oferując im praktyczne doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i szeroki zakres usług.

Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na www.allnrg.com

Opis stanowiska

Jeżeli lubisz wyzwania i podchodzisz do nich w ustrukturyzowany sposób, działasz samodzielnie, a jednocześnie z otwartością współpracujesz z wieloma różnymi interesariuszami... to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Jako People Resource Planner staniesz się częścią międzynarodowego zespołu, który koordynuje projekty z zakresu energetyki wiatrowej. Twoim głównym zadaniem będzie alokacja pracowników zgodnie z ich kwalifikacjami, wymaganiami klienta i zakresem projektu, z uwzględnieniem dostarczonego harmonogramu, kosztów oraz standardów jakości.

Twoje zadania:

 • Planowanie i zatrudnianie specjalistów na poszczególnych projektach
 • Koordynacja grafiku i bieżące aktualizacje terminów prac na projektach
 • Ścisła interakcja z zatrudnianymi specjalistami
 • Kontrola czasu pracy i kosztów projektu w tym kosztów podróży pracowniczych
 • Komunikacja z klientami w zakresie realizacji projektu
 • Wsparcie kierowników projektów poprzez monitoring, raportowanie i składanie zamówień oraz zadania ad hoc w fazie przetargu i zawierania umów

Wymagania

Twój profil:

 • Masz doświadczenie w koordynowaniu prac zespołów, idealnie w branży enegetycznej, budowlanej lub innej technicznej
 • Specjalizujesz się w komunikacji z interesariuszami różnego szczebla, wewnątrz i na zewnątrz organizacji
 • Cechują Cię silne zdolności komunikacyjne i organizacyjne
 • Twoim atutem jest dobra znajomość języka angielskiego oraz umiejętności IT, w tym znajomość praktyczna pakietu MS Office

Oferujemy

Jako pracodawca oferujemy Tobie ciekawą pozycję w naszej firmie, z wyjątkową szansą odegrania kluczowej roli w naszej organizacji. Zapewniamy inspirujące, międzynarodowe środowisko pracy z doskonałymi możliwościami rozwoju zawodowego i osobistego.

Zainteresowany?

Jeżeli chcesz stać się częścią naszego zespołu, pracować w ścisłym centrum Bydgoszczy, wyślij swoje zgłoszenie w języku angielskim tak szybko, jak to możliwe, jednak nie później niż 30.10.2019.

Nadal się wahasz?  Porozmawiaj z nami:

 • Agnieszka Wiśniewska, Sourcing Manager, +48 784035978
 • Hanne Fynbo, Director, Head of Group HR, +45 2949 2303

Czekamy na Twoje CV!

Oferty pracy

Specjalista ds. Sprzedaży E-Commerce

Oferta wygasa: 2019-11-01Przebieg rekrutacji:    wyślij CV na adres praca@x-plo.pl, a my rozpatrzymy je od razu,    na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy Cię do biura w Bydgoszczy    w ciągu 5 dni poznasz naszą decyzję - bez względu na to, jaka będzie.Miejsce pracy: Bydgos...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY Berlinie!...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW DO PRACY W ESSEN, MÜHLHEIM, BOCHUM, GELSENKIRCHEN, BONN, DORTMUND I DÜSSELDORFI...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl