Oferty pracy

Job Agenten Anna Schimizek

Stanowisko: Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Norymberga / zagranica
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-09-08
Oferta wygasa: 2019-11-30
Adres kontaktowy: biuro@job-agenten.de

Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.

NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG

Opis stanowiska

- Atrakcyjny zarobek, przy 1 klasie podatkowej min. 1800 euro na rękę

- Nürnberg: 44 Tankgutschein, premia za zmianę pracodawcy 1500 euro, darmowe napoje, owoce, przekąski w miejscu pracy, 30 dni urlopu, pomoc w przeprowadzce, itd.

- Pomoc w poszukiwaniu pierwszego lokum

- Nowoczesny ośrodek, praca we wszystkich dziedzinach fizjoterapii

- Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne

- Umowa na czas nieokreślony , od 24 dni urlopu (zależne od wieku)

- Dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. oraz do kursu językowego

- Wprowadzenie w zakres obowiązków, często polskojęzyczna pomoc w pierwszych dniach pracy

- Programy prewencyjne dla pracowników.

Wymagania

CO MUSISZ ZROBIĆ?

- Wymagane wyksztalcenie: min. licencjat fizjoterapii z min. 5-letnim doświadczeniem zaw. lub magister

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2