Oferty pracy

Job Agenten Anna Schimizek

Stanowisko: Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Cottbus / zagranica
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-08-01
Oferta wygasa: 2019-09-30
Adres kontaktowy: biuro@job-agenten.de

Fizjoterapeuto! To twoje nowe miejsce pracy!
Cottbus, blisko Zgorzelca
od 2300 – 3000 Euro brutto?

Opis stanowiska

Nasz klient gwarantuje:

{C}•        Zarobek od 2500 – 3000 Euro brutto, nowoczesny gabinet przy granicy czeskiej.

{C}•        Umowę na czas nieokreślony bezpośrednio z niem. Pracodawca,

{C}•        Tanie Mieszkanie (od 200 – 300 Euro)

{C}•        Sauna, Fitness, oraz lifestyle-urządzenia do dyspozycji

Wymagania

Ty oferujesz:

{C}•        Zawód: fizjoterapeuta

{C}•        Znajomość jez. Niemieckiego  min.A2/ B1

{C}•        Otwartość na nowe wyzwania

{C}•        Chęć rozwoju zawodowego w kierunku MT, MLD lub Bobath

Oferujemy

Twój Job Agent dba o :

{C}•        Sprawne Przeprowadzenie nostryfikacji

{C}•        8-letnie doświadczenie, jesteśmy expertem!

{C}•        Sprawdzonych pracodawców

{C}•        Kontakt z  osobami, które już za naszym pośrednictwem pracują za granicą

{C}•        Zawsze aktualne oferty pracy, dopasowane do twoich kwalifikacji oraz oczekiwań.