Oferty pracy

Polska Press Grupa

Stanowisko: Doradca ds. kontaktu z klientem
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-04-02
Oferta wygasa: 2019-11-30
Adres kontaktowy: rekrutacja.ppg@polskapress.pl

Poszukujemy zaangażowanych osób, które poszukują pracy na stałe :) Na stanowisko: Doradca ds Kontaktu z Klientem

* O nas:

POLSKA PRESS GRUPA – oddział w BYDGOSZCZY

Polska Press jest wydawnictwem prasowym - wydajemy na terenie całej Polski. Publikujemy dzienniki, tygodniki, magazyny branżowe, telemagazyny, dodatki tematyczne czy wizytowniki. Internet nie jest nam obcy - posiadamy ponad 100 serwisów o charakterze informacyjnym – każda gazeta ma swoje odzwierciedlenie w sieci.

Opis stanowiska

W naszym oddziale zajmujemy się:

Przede wszystkim doradztwem, dbamy o interesy Naszych Klientów. Załatwiamy najlepszą ofertę dla naszych kontrahentów . Trzymamy rękę na pulsie – jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym, stanowiąc pomost pomiędzy prasą którą wydajemy a klientem.

Wymagania

* Poszukujemy 10 osób do naszego składu i chcielibyśmy abyś miał/a:

- Apetyt wiedzy – nie musisz wszystkiego wiedzieć, przekażemy Ci pełną wiedzę,

- Kreatywność - każdy klient jest inny, działamy poza schematami

- Pozytywne zakręcenie- żebyś zdążył/a za naszą energiczną ekipą

- Dyspozycyjność od pon.-pt. 8-16

Oferujemy

W zamian za fajną współpracę proponujemy :

- Pracę od pon. do pt. w godzinach biurowych 8:00 – 16:00,
- Wszystkie weekendy wolne – zyskujesz czas dla swoich zainteresowań a przede wszystkim dla rodziny i bliskich,
- Szybsze wyjścia do domu – nie pracuj do 16, wypełnij plan i zyskaj więcej czasu dla siebie,
- Rozbudowany system premii – chcesz mieć dwie wypłaty w jednym miesiącu? To możliwe!
- Bonusy i konkursy – każdy lubi wygrywać, a u nas dodatkowo masz jeszcze za to nagrodę,
- Idealną lokalizację – 5 min od bydgoskiego Starego Rynku, brzmi kusząco?
- Realną możliwość AWANSU – aspirujesz na wyższe stanowisko? u nas masz możliwość rozwoju,
- Możliwość poszerzenia kontaktów biznesowych – w końcu jesteśmy największym wydawnictwem, prasy lokalnej w całej Polsce
- Profesjonalne szkolenia – postaw na stały rozwój w każdym etapie kariery.

Jeśli nasza propozycja zainteresowała Cię APLIKUJ a na podstawie Twojego CV spotkamy się na rozmowie rekrutacyjnej :)

Możesz aplikować bezpośrednio za pomoca linku:

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...

Magazynier

Oferta wygasa: 2019-09-30Volex Poland Sp. z o.o. w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji wiązek kablowych dla globalnych klientów z branży telekomunikacyjnej i medycznej. Zatrudniamy ponad 300 pracowników.Rekrutujemy na stanowisko: MAGAZYNIERMiejsce pracy: Bydgoszcz​...

Inspektor jakości

Oferta wygasa: 2019-09-30Volex Poland Sp. z o.o. w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji wiązek kablowych dla globalnych klientów z branży telekomunikacyjnej i medycznej.Zatrudniamy ponad 300 pracowników. Nasz System Zarządzania jest zgodny z międzynarodowymi standardami: Zarządzanie Jakością ISO 900...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl