Oferty pracy

Geotech sp. z o.o.

Stanowisko: Geotechnik/Geolog Inżynierski
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Staż
Data dodania oferty 2019-04-04
Oferta wygasa: 2019-09-30
Adres kontaktowy: rekrutacja@geotech.com.pl

Przedsiębiorstwo Geotechniczno – Konsultingowe GEOTECH Sp. z o. o. jest firmą powstałą w roku 1988 i świadczącą szeroko rozumiane usługi przede wszystkim w zakresie geologii oraz geotechniki. Wykonujemy także niektóre prace z zakresu ochrony środowiska, projektowania a także nadzoru nad realizacją inwestycji i remontów, związanych z zagadnieniami geotechnicznymi. Firma nasza skupia specjalistów, stawiających sobie za cel przede wszystkim wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie przedsiębiorstwo posiada ukształtowaną strukturę, umożliwiającą realizację zadań w sposób kompleksowy. Mimo dążenia do specjalizacji, różnorodna problematyka z jaką do tej pory się zajmowaliśmy, pozwala nam na szerokie i wszechstronne spojrzenie na potrzeby naszych klientów.

Osoby zainteresowane proszone są do nadsyłania CV na adres email rektrutacja@geotech.com.pl z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Opis stanowiska

·         wykonywanie terenowych robót geologicznych i prac geotechnicznych,

·         przeprowadzanie podstawowych badań makroskopowych i laboratoryjnych prób gruntu,

·         współpraca z inwestorami, biurami projektowymi, instytucjami administracji publicznej w sprawach związanych realizowanymi projektami.

Wymagania

·         wykształcenie wyższe (licencjackie, inżynierskie  lub magisterskie) o kierunku geologia lub inne, których program umożliwiał nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie nauk geologicznych (np. geografia, budownictwo, ochrona środowiska) lub wykształcenie średnie ze świadectwem dojrzałości w zawodach technik geolog, technik górnik, technik górnictwa otworowego, technik górnictwa podziemnego, technik górnictwa odkrywkowego lub technik wiertnik,

  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski,
  • doświadczenie nie jest wymagane,
  • dodatkowymi atutami branymi pod uwagę przay rekrutacji są:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • podstawowa znajmość języka angielskiego,
    • umiejętność obsługi GPS do celów geodezyjnych,
    • prawo jazdy kat. C, B+E,

Oferujemy

·         stałą, interesującą pracę terenową przy badaniach podłoża gruntowego po odbyciu stażu,

·         udział w realizacji wielu dużych kontraktów,

·         możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...

Magazynier

Oferta wygasa: 2019-09-30Volex Poland Sp. z o.o. w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji wiązek kablowych dla globalnych klientów z branży telekomunikacyjnej i medycznej. Zatrudniamy ponad 300 pracowników.Rekrutujemy na stanowisko: MAGAZYNIERMiejsce pracy: Bydgoszcz​...

Inspektor jakości

Oferta wygasa: 2019-09-30Volex Poland Sp. z o.o. w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji wiązek kablowych dla globalnych klientów z branży telekomunikacyjnej i medycznej.Zatrudniamy ponad 300 pracowników. Nasz System Zarządzania jest zgodny z międzynarodowymi standardami: Zarządzanie Jakością ISO 900...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl