Oferty pracy

BKT Elektronik

Stanowisko: Specjalista ds. logistyki
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2017-12-14
Oferta wygasa: 2018-01-31
Adres kontaktowy: praca@bas.pol.pl

BKT Elektronik specjalizuje się w wyposażaniu szaf sterowniczych, montażu zespołów elektro i opto-technicznych oraz konfekcji kabli i wiązek kablowych w technologii miedziano-światłowodowej. Współpracujemy z sukcesem od 20 lat z najbardziej wymagającymi klientami z obszaru B2B zarówno w Polsce jak i w całej Unii Europejskiej.

W związku z rozwojem firmy, do naszej centrali w Białych Błotach, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

• bieżącą obsługę transportu międzynarodowego oraz krajowego
• współpracę z podwykonawcami firmy (w tym z agencją celną oraz innymi komórkami organizacyjnymi w sposób zapewniający najwyższą jakość usług i optymalizację kosztów)
• komunikację z Klientem oraz dostawcami
• kompletację dokumentów dostawczych tj. faktura, SAD, CMR, EUR
• zgłaszanie reklamacji do dostawców oraz koordynacja postępowania reklamacyjnego
• poszukiwanie nowych przewoźników
• dodatkowe czynności administracyjno-handlowe
• raportowanie działań związanych z procesami wysyłkowymi i magazynowymi

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenia kierunkowego – mile widziana logistyka, transport
• doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• wiedzy z zakresu logistyki magazynowej
• znajomość j. angielskiego
• umiejętności szybkiego reagowania
• odpowiedzialności oraz dobrej organizacji pracy

Oferujemy

Oferujemy:

• stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• pakiet świadczeń socjalnych
• szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• otwartą na pomysły kadrę i bardzo dobrą atmosferę pracy

Pracownik Działu Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim

Oferta wygasa: 2018-02-02Jesteśmy nowoczesną firmą o profilu technologicznym, działającą na całym świecie. Nieustannie tworząc i stosując w naszych produktach innowacyjne rozwiązania, wypracowaliśmy pozycję lidera w naszej branży.Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technolog...

Pracownik Działu Wsparcia Technicznego z językiem francuskim

Specjalista ds. Transportu i Spedycji

Oferta wygasa: 2018-01-22Firma Deliver Logistik zajmuje się kompleksową organizacją transportów krajowych i międzynarodowych . W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds. Transportu i SpedycjiMiejsce pracy: Bydgoszcz ...
OffertyTablica Korzyścituba wsg bydgoszczKursy i SzkoleniaPrzedszkolePTEE-marketingOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklientBaf kursbaf masterStudiujesz Zyskujesz

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

KONTAKT

Biuro Karier Bud. C, pok. C7
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
tel.  509 -225 -167
e-mail: biurokarier@byd.pl