Oferty pracy

Belma Accesssories Systems

Stanowisko: Inżynier jakości procesu dostaw
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2017-12-14
Oferta wygasa: 2018-01-31
Adres kontaktowy: praca@bas.pol.pl

Przedsiębiorstwo Belma AS to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Już od momentu powstania pomysłu projektu, kompleksowo wspieramy naszych klientów, zarówno w doradztwie technicznym, jak i projektowym. Przygotowujemy wzorce, by następnie tworzyć pierwsze partie produkcyjne oraz złożone projekty dla różnych branż.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata/ kę na stanowisko:

Opis stanowiska

Zakres zadań stojących przed osoba pracującą na tym stanowisku:

• Przygotowywanie, aktualizacja oraz bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej dostaw
• Nadzór nad jakościowym przebiegiem procesu dostaw
• Kontakt z dostawcami komponentów / bieżąca współpraca z kupcami
• Wdrażanie metod poprawiających funkcjonowanie systemu jakości dostaw
• Analiza pojawiających się nieprawidłowości i niezgodności
• Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w pracy w obszarze jakości w branży metalowej – mile widziane
• Doświadczenie w audytowaniu dostawców – mile widziane
• Znajomość narzędzi jakościowych
• Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Oferujemy:

• Dużą samodzielność w działaniu na kluczowym dla firmy stanowisku
• Możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Zapoznanie z najnowszymi na świecie technologiami obróbki blach
• Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• Liczne dodatki poza płacowe

Pracownik Działu Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim

Oferta wygasa: 2018-02-02Jesteśmy nowoczesną firmą o profilu technologicznym, działającą na całym świecie. Nieustannie tworząc i stosując w naszych produktach innowacyjne rozwiązania, wypracowaliśmy pozycję lidera w naszej branży.Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technolog...

Pracownik Działu Wsparcia Technicznego z językiem francuskim

Specjalista ds. Transportu i Spedycji

Oferta wygasa: 2018-01-22Firma Deliver Logistik zajmuje się kompleksową organizacją transportów krajowych i międzynarodowych . W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds. Transportu i SpedycjiMiejsce pracy: Bydgoszcz ...
OffertyTablica Korzyścituba wsg bydgoszczKursy i SzkoleniaPrzedszkolePTEE-marketingOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklientBaf kursbaf masterStudiujesz Zyskujesz

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

KONTAKT

Biuro Karier Bud. C, pok. C7
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
tel.  509 -225 -167
e-mail: biurokarier@byd.pl