Oferty pracy

Biuro Podróży VERVINCI TRAVEL

Stanowisko: Specjalista ds. rezerwacji usług turystycznych
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-08-21
Oferta wygasa: 2020-09-16
Adres kontaktowy: biuro@vervincitravel.com

Specjalista ds. rezerwacji usług turystycznych

Biuro Podróży Vervinci Travel - organizator imprez turystycznych w kraju

i za granicą poszukuje kreatywnego pracownika z pasją do wykonywanej pracy

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA

·        rezerwacje usług turystycznych: usługi przewozowe, bilety lotnicze, hotele, przewodnicy itp. na potrzeby objazdowych imprez turystycznych  w kraju i za granicą

·        negocjowanie stawek i warunków umów z kontrahentami

·        dbanie o najlepszą relację jakość/cena

·        tworzenie ofert i programów imprez turystycznych

·        przygotowywanie dokumentów do teczki pilota.

Wymagania

Powinieneś:

•      mieć pasję do organizowania turystyki i zorientowanie  na zapewnienie najlepszej jakości usług

•      posiadać umiejętność dobrej komunikacji min. w  j. ang.

•      znać geografię turystyczną

•      być samodzielnym i bardzo dobrze organizować swoją pracę

•      mieć poczucie obowiązku, rzetelności  i zaangażowania

•      umieć pracować pod presją czasu

Twoim dodatkowym atutem będzie:

·        znajomość kolejnych języków obcych

·        doświadczenie przy organizacji imprez turystycznych

·        wykształcenie wyższe w zakresie turystyki i rekreacji lub kierunków pokrewnych

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć:

•  będziesz współtworzyć zespół organizujący imprezy na wysokim standardzie

•  proponujemy odpowiedzialne, samodzielne stanowisko

•  oferujemy umowę o pracę + system premiowy

•  uzyskasz możliwość wyjazdów szkoleniowych

Forma zatrudnienia: po okresie próbnym umowa o pracę.

Praca w biurze w Bydgoszczy przy ul.Słowackiego 1 w godz. 09.00 - 17.00
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje proszę przysyłać pocztą na adres: Biuro Podróży Vervinci Travel,

ul. Słowackiego 1, 85-008 Bydgoszcz.

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl