Oferty pracy

Poczta Polska S.A.

Stanowisko: Praktyka na stanowisku ds. obsługi kadrowo_socjalnej
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Praktyka
Data dodania oferty 2017-11-03
Oferta wygasa: 2017-12-31
Adres kontaktowy: joanna.nowicka@poczta-polska.pl

Praktyka na stanowisku ds. obsługi kadrowo_socjalnej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

KW/26/JN

Opis stanowiska

Do zadań praktykanta należeć będzie:

  • wsparcie pracowników w realizacji bieżących zadań,
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • zakładanie, prowadzenie i archiwizowanie akt osobowych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej w urlopem bezpłatnym, macierzyńskim, ojcowskim, oraz z uprawnieniami rodzicielskimi,
  • kierowanie pracowników na wstępne, okresowe, kontrolne badania lekarskie,
  • naliczanie urlopów wypoczynkowych i ich weryfikacja,
  • weryfikacja i opracowywanie wniosków o przyznanie świadczeń socjalnych,
  • wsparcie przy realizacji prowadzonych procesów rekrutacyjnych,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach informatycznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • statusu studenta lub absolwenta szkoły wyższej,
  • otwartości na nowe informacje oraz ciekawości nowych doświadczeń i chęci doskonalenia swoich umiejętności,
  • samodzielności oraz gotowości do nauki,
  • zainteresowania branżą HR,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • możliwość odbycia bezpłatnej praktyki,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w jednej z największych polskich firm.

  Co zyskasz odbywając u nas praktyki:

  • rozwiniesz swoje umiejętności, zweryfikujesz swoje wyobrażenie o przyszłej karierze zawodowej,
  • sprawdzisz wiedzę zdobytą na uczelni/w szkole, podczas realizacji zadań w praktyce,
  • otrzymasz pisemne referencje potwierdzające okres praktyki.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego

Specjalista ds. logistyki

Oferta wygasa: 2018-01-31BKT Elektronik specjalizuje się w wyposażaniu szaf sterowniczych, montażu zespołów elektro i opto-technicznych oraz konfekcji kabli i wiązek kablowych w technologii miedziano-światłowodowej. Współpracujemy z sukcesem od 20 lat z najbardziej wymagającymi klientami z obszaru B2B...

Kupiec

Oferta wygasa: 2018-01-31Belma Accessories Systems sp. z o.o. największy w regionie producent i eksporter wyrobów z blach w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej siedziby Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:...

Inżynier jakości procesu dostaw

Oferta wygasa: 2018-01-31Przedsiębiorstwo Belma AS to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Już od momentu powstania pomysłu projektu, kompleksowo wspieramy naszych klientów, zarówno w doradztwie technicznym, jak i projektowym. Przygotowujemy wzorce, by następnie tworzyć pierwsze...
OffertyTablica Korzyścituba wsg bydgoszczKursy i SzkoleniaPrzedszkolePTEE-marketingOchrona pacjentaAUTOCADAUTODESKklientBaf kursbaf masterStudiujesz Zyskujesz

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

KONTAKT

Biuro Karier Bud. C, pok. C7
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
tel.  509 -225 -167
e-mail: biurokarier@byd.pl