Prime Au Pairs

Stanowisko: Au Pair
Miejsce pracy: Legnica / dolnośląskie
Charakter pracy: Tymczasowa
Oferta wygasa: 2025-12-31
Adres kontaktowy: kontakt@prime-aupairs.pl

Prime Au Pairs jest polsko-angielską firmą, która zajmuje się  rekrutacją osób z Polski ( najczęściej maturzystów i studentów) jako Au Pair do specjalnie  dobranej rodziny goszczącej na terenie Wielkiej Brytanii. Są to wyjazdy zarówno wakacyjne jak i półroczne i roczne.

Z Prime Au Pairs otrzymasz:

  • Opiekę, wsparcie i doradztwo Koordynatora Prime Au Pairs z naszego biura w Polsce

Już dziś wypełnij krótką ankietę zgłoszeniową – nasz koordynator w Polsce skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania związane z wyjazdem

  • Pomoc w wypełnianiu dokumentów, szukaniu dogodnego transportu i ubezpieczenia

Wyjazd Au Pair wiąże się z wypełnieniem formularzy aplikacyjnych. Nasz Koordynator będzie do Twojej dyspozycji i odpowie na każde pytanie związane z wypełnianiem formularzy i doborem właściwych dokumentów.

  • Opieka agenta w Wielkiej Brytanii 24h/dobę

Nasz Agent w Wielkiej Brytanii będzie w kontakcie z Tobą od momentu przyjazdu do UK – odpowie na wszelkie pytania i będzie do Twojej dyspozycji.

  • Warsztaty Au Pairs

Prime Au Pairs jako jedyne w Polsce w ramach opłaty programowej organizuje Warsztaty Au Pairs obejmujące:

  • kurs pierwszej pomocy pediatryczej
  • kreatywne zabawy z dziećmi
  • przygotowanie zdrowych i smacznych przekąsek
  • informacje od byłej Au Pair na temat życia w Wielkiej Brytanii

Opis stanowiska

Do obowiązku Au Pair należy m.in:

budzenie dzieci rano, pomoc w toalecie porannej i ubieraniu

zaprowadzanie do i odbieranie dzieci ze szkoły

wyjścia na place zabaw, spacery

kreatywne zabawy z dziećmi w domu: gry planszowe, zajęcia plastyczne, zabawy sportowe

pomoc w odrabianiu lekcji

babysitting – czyli wieczorna opieka nad dziećmi (nie wliczone w godziny pracy): max 2x w tygodniu

drobne prace domowe

przygotowanie posiłków

Wymagania

Zgłoś się do programu Au Pair jeśli spełniasz następujące warunki:

·      masz 18-29 lat i jesteś stanu wolnego

·      posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego

·      nie byłeś/nie byłaś karany/a

·      jesteś gotowa/gotowy do wyjazdu za granicę na okres 2-12 miesięcy

·      masz doświadczenie w opiece nad dziećmi

·      nie masz żadnych nałogów

Oferujemy

·      Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie w domu rodziny goszczącej. Jako Au Pair dostaniesz swój własny pokój i będziesz traktowana jako równoprawny członek rodziny

·       Wolne weekendy! Au Pair ma zagwarantowane 2 dni wolnego w tygodniu – zwykle sobotę i niedzielę

·       Tygodniowe kieszonkowe – wystarczające na dodatkowe wydatki, podróże czy inne przyjemności, a także opłatę kursu językowego

·       Często rodzina goszcząca oferuje częściowy lub całościowy zwrot kosztu dojazdu do Wielkiej Brytanii – do ustalenia indywidualnie

Oferty pracy

dostawca/serwisant

Oferta wygasa: 2024-04-30Reprint jest firmą, zapewniającą profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu urządzeń drukujących i kompleksową obsługę w dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych do drukarek....

Sortowanie detali produkcyjnych

Oferta wygasa: 2031-07-20TMR Plastics jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm produkujących metodą wtrysku techniczne detale z tworzyw sztucznych. Spółka specjalizuje się w pełnym procesie produkcji precyzyjnych elementów – od koncepcji do końcowej dosta...

Tłumacz

Oferta wygasa: 2099-12-12Chcesz pracować jako tłumacz, ale wolisz to robić „z domu”? To fantastycznie!Jeśli chcesz na własnej skórze doświadczyć pracy tłumacza naukowego języka niemieckiego, to dobrze trafiłeś!Poszukujemy praktykantów z całej Polski.Zainteresowany?Wypełnij formula...

bud G, pok. G001
tel. (52) 567-00-62
e-mail: bk
@byd.pl