Oferty pracy

drukuj

Biuro Podróżników Flugo

Stanowisko: Event/Incentive Manager
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-02-04
Oferta wygasa: 2019-12-31
Adres kontaktowy: a.grzebowski@flugo.pl

Biuro Podróżników Flugo jest bezpośrednim organizatorem wyjazdów dla Firm typu Incentive & Business Travel. Każdy nasz projekt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Specjalizujemy się w nieszablonowych rozwiązaniach i w elastycznym podejściu przy projektowaniu oferty, jak również szybko reagujemy w trakcie realizacji imprezy.

Opis stanowiska

Pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad nimi, sprzedaż i rezerwacja usług turystycznych, w tym: biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczeń podróży, wynajem samochodów, pakietów turystycznych i specjalnych np. usług concierge.

Kreatywne tworzenie produktów "szytych na miarę", organizacja eventu przez kontraktowanie i negocjacje z dostawacami oraz jego rozliczenie po zakończeniu.

 

Wymagania

bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności Excel oraz programy do tworzenia prezentacji, znajomość języka angielskiego biegły w mowie i piśmie, doświadczenia w sprzedaży i negocjacjach, znajomość systemów rezerwacyjnych będzie dodatkowym atutem, samodzielności i odpowiedzialności, Kreatywności, elastyczności, rzetelności, umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z ludźmi, koncentracji na zadaniu przy jednoczesnej podzielności uwagi na wielu składowych imprezy. 

Oferujemy

interesującą pracę w rozwiniętej firmie, elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, działalność gospodarcza, praca zdalna), motywacyjne wynagrodzenie prowizyjne, możliwość rozwoju (szkolenia), przyjazną atmosferę w pracy opartej na szczerości i zaufaniu.

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl