Oferty pracy

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Stanowisko: fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Ciechocinek / kujawsko-pomorskie
Charakter pracy: Stała
Data dodania oferty 2019-03-28
Oferta wygasa: 2019-09-30
Adres kontaktowy: s.stefanowska@uzdrowiskociechocinek.pl

zatrudni fizjoterapeutów

Prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@uzdrowiskociechocinek.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUC S.A. z siedzibą w Ciechocinku (adres: ul. Kościuszki 10, 87-720 Ciechocinek),  moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych  dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w okresie 12 miesięcy. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Opis stanowiska

Obowiązki:

  1. Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych zgodnie z zaleceniem lekarskim,
  2. Wykonywanie zabiegów  z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, balneoterapii,
  3. Prowadzenie zajęć indywidualnych.

Wymagania

Wymagania:

  1. Wykształcenie średnie lub wyższe ( dyplom technika fizjoterapii, licencjata lub magistra)
  2. Prawo wykonywania zawodu,
  3. Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  4. Uprawnienia ratownika wodnego,
  5. Dodatkowym atutem będzie kurs KPP.

Oferujemy

Oferujemy:

  1.  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  2. Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia
  3. Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  4. Pracę w dynamicznym zespole.

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
biurokarier@byd.pl