Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

03.12. - GALA INAUGURACYJNA gry EUROCASH - SŁONECZNY MŁYN

Już w środę 3 grudnia 2014 r. w godz. 17:00 - 21:00 w Hotelu Słoneczny Młyn**** w Bydgoszczy odbędzie się GALA INAUGURACYJNA gry EUROCASH. Wstęp wolny.
 
To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie z dziedziny edukacji finansowej, które odbywa się w różnych miastach Polski. Podczas Gali poznasz ludzi, którzy osiągnęli wyjątkowy sukces osobisty oraz finansowy. Na swoim przykładzie pokazują, że osiągnięcie sukcesu finansowego w Polsce jest możliwe ! Każdy z nich przekaże Ci jedną wskazówkę, która spowoduje, że Twoje podejście do finansów już nigdy nie będzie takie samo. Dowiesz się m.in.: jak inwestować w nieruchomości, biznes, inwestując na giełdzie czy też jak z sukcesem prowadzić własny biznes.
 
Wszyscy mówcy na Gali mają jeden wspólny cel - przekazać Ci swoją praktyczną wiedzę, która nie jest dostępna ani w szkole, ani na studiach, a która pozwali Ci tak jak im osiągnąć wolność i niezależność finansową.
 
SPECJALNIE DLA CIEBIE podczas Gali EUROCASH w Bydgoszczy wystąpią :
 
twórcy gry:
Bartosz Wilczek oraz Magdalena Balcerzak, przedsiębiorcy, właściciele kilku biznesów, wspaniali mówcy. Opowiedzą oni o swojej biznesowej codzienności i o drodze, jaką przeszli, aby stać się ludźmi wolnymi finansowo. Podczas spotkania zaserwują także wiedzę, która pomaga im w realizowaniu misji, jaką jest zwiększenie dobrobytu polskiego społeczeństwa poprzez edukację finansową.
 
goście specjalni:
 
Marcin Osman - Jako przedsiębiorca z 10 letnim stażem i trener rozwiązuje problemy i wyzwania biznesowe, które wymagają szybkiego i niestandardowego działania. Realizował projekty biznesowe dla największych marek; szkolił top managment największych polskich brandów. Niczym „digitalnomad” przemierza kolejne kraje, czyniąc swoje życie jeszcze bardziej globalnym. Autor bestsellera " Biznes Ci ucieka": (www.osman.pl)
 
Jan Tomiak - założyciel i właściciel międzynarodowej firmy szkoleniowej Jan Tomiak International oraz autor innowacyjnej formuły szkoleniowej "way2happiness", której celem jest pomoc człowiekowi w zdefiniowaniu i osiągnięciu szczęścia. Współautor wyjątkowej książki o życiu, o wiele mówiącym tytule „Żyjesz?”, trener personalny, ojciec, oddany partner życiowy i wierny przyjaciel. Uczył się i rozwijał z udziałem takich trenerów jak: Brian Tracy, Christopher Howard, Grzegorz Załuski i Michał Wawrzyniak; (way2happiness.pl)
 
Dr Andrzej Fesnak - autor książek, master trener, moderator, speaker, pracownik akademicki, autor wielu edukacyjnych projektów finansowych oraz programów szkoleniowych. Członek w Radzie Programowej Europejskiej Akademii Planowania Finansowego oraz Radzie Nadzorczej EAFP. Razem z Akademią ustala standardy kształcenia Doradców Finansowych w Polsce. Zajmuje się też pracą na rzecz środowiska w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Z efektów Polskiej Izby Pośredników Finansowych i Ubezpieczeniowych, w której jest wiceprezesem korzysta już cały kraj (www.andrzejfesnak.pl)
 
Podczas Gali opowiedzą jak zapanować nad swoimi finansami i nie tylko.
 
Formularz rejestracyjny:
http://www.eurocash.edu.pl/wydarzenie/gala-inauguracyjna-eurocash-bydgoszcz/

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl