Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

27.12. - StartUp Mixer - AKADEMICKIE INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Wiele osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem ogarnia strach przed niepowodzeniem. Brak kapitału oraz duża konkurencja w sektorze MSP mają w tym strachu swój duży udział. Akademickie
Inkubatory Przedsiębiorczości w Bydgoszczy postanowiły to zmienić i pokazać wszystkim, że początki w biznesie wcale nie muszą być takie trudne.
W ostatni czwartek listopada tj. 27.11.14r. odbędzie się 15. StartUp Mixer. Spotkanie odbędzie się w klubie 1138 (ul. Wełniany Rynek 11), w Bydgoszczy.

StartUp Mixer to cykl spotkań organizowanych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, odbywających się w największych polskich miastach. Dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem są dobrą okazją do prezentacji biznesu w gronie ekspertów, partnerów bądź potencjalnych konkurentów. To także okazja, aby wymienić się doświadczeniami i pomysłami. Spotkania tego typu są również niesamowitą okazją do nawiązania relacji biznesowych w sprzyjającej, nieformalnej atmosferze.

Trzy firmy działające w ramach AIP Bydgoszcz zaprezentują się podczas spotkania. Będzie to dla nich niesamowita okazja do pokazania się szerszej publiczności oraz zyskania przychylności gości specjalnych, którymi będą:

Mariusz Turski - Wicedyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości
Grzegorz Mottl - Manager Inwestycyjny AIP Seed Capital
Prezentujące się podczas spotkania firmy otrzymają niepowtarzalną szansę na zdobycie 100 000 zł na rozwój swojego biznesu!
Harmonogram StartUp Mixera:
18.00 Rozpoczęcie StartUp Mixera, przywitanie gości,
18:15 Autoprezentacja StartUpów działających w ramach AIP Bydgoszcz,
19:00 Podsumowanie wystąpień, wybór najlepszego pomysłu biznesowego,
19:10 Wystąpienie Ekspertów spotkania,
19:40 Dyskusja i możliwość zadawania pytań Ekspertom,
20:00 Spotkanie networkingowe w nieformalnej atmosferze (poczęstunek).
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1509681342645415/?ref=22
Zapisz się wysyłając maila na: karolina.nowakowska@przedsiebiorca.pl
Miejsce spotkania: Klub 1138
Ul. Wełniany Rynek 11, Bydgoszcz Start godzina 18.00
Uczestnictwo w wydarzeniu jest darmowe, po uprzednim wysłaniu mailowego zgłoszenia.

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl