Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

25.10.2014 - PRZEDSIĘBIORCZA KOBIETA W BYDGOSZCZY

Projekt – Przedsiębiorcza Kobieta
 
Studenckie Forum Business Centre Club  zaprasza na  II  spotkania Przedsiębiorczej Kobiety w Bydgoszczy. Spotkanie to odbędzie się pod hasłem:
„Łączenie pasji i przyjemności w prowadzeniu własnej firmy”

Uczestniczki spotkania będą miały okazję poznania kobiet, które połączyły biznes z  przyjemnością  –  Agatę  Jędraszczak,  blogerkę  i  prowadzącą  programy  kulinarne oraz Martę Ciesielską, właścicielkę ZUMBOTEKI. Natomiast szkolenie z zakresu networkingu pt. „Zamieniam kontakty na kontrakty” poprowadzi Artur Sójka, praktyk i trener z zakresu budowania i rozwijania grup networkingowych,  nawiązywania nowych  kontaktów, pozyskiwania kontraktów biznesowych, a także autoprezentacji i rekomendacji.
W trakcie wydarzenia będą rozlosowane drobne upominki dla uczestniczek.

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia br. w godz. 10:00 – 14:00 w Hotelu Campanile w Bydgoszczy.
 
Agenda spotkania:

10.00 – Rejestracja uczestniczek
10.20 – Rozpoczęcie spotkania
10.45 – Szkolenie pt. „Zamieniam kontakty na kontrakty” – Artur Sójka
11.45 – Przerwa networkingowa
12.15 – Kobieta z pasją – Marta Ciesielska, właścicielka ZUMBOTEKI – Szkoły Zumby
12.45 – Kobieta inspirująca – Agata Jędraszczak
13.30 – Zakończenie spotkania – rozlosowanie nagród.

Zapisy i informacje znajdują się na stronie Przedsiębiorczej Kobiety:
http://przedsiebiorcza-kobieta.pl/2014/10/bydgoszcz-25-10-2014-r-laczenie-pasji-i-
przyjemnosci-w-prowadzeniu-wlasnej-firmy/

 
O projekcie „Przedsiębiorcza Kobieta”
  „Przedsiębiorcza Kobieta” powstała w 2009 roku z inicjatywy Studenckiego Forum Business Centre Club z myślą o kobietach, które pragną  się  rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, poznawać nowych ludzi i czerpać inspirację z osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.

  Przedsiębiorcza Kobieta jest  to innowacyjny, cykliczny  projekt  ogólnopolski realizowany w  tym roku w  trzynastu miastach Polski. W swej formie odbiega od  innych tego typu inicjatyw. Przedsiębiorcza kobieta odchodzi  od  konwencji  typowych  szkoleń i  warsztatów. Priorytetem przy realizacji projektu jest stworzenie dla uczestniczek przestrzeni do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.
  Do współpracy zapraszamy osobistości  na co dzień związane z  przedsiębiorczością  –  kobiety sukcesu, które dzieląc się swoimi  doświadczeniami przybliżają uczestniczkom zasady funkcjonowania w świecie biznesu.  Na spotkaniach wystąpiły między innymi: Omenaa Mensah, prezenterka telewizji TVN, Emilia Żurek – dyplomowany mediator, członek Loży Ekspertów Krajowego Centrum Mediacji  oraz Klaudia Pingot, autorka książki „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc!”.
  W 2010 roku projekt Przedsiębiorcza Kobieta została uhonorowana przez Parlament Studentów nagrodą w kategorii Projekt Roku w konkursie PROstudnet 2010.  
Organizator wydarzenia – Studenckie Forum Business Centre Club
  Misją Studenckiego Forum BCC jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami pokazujemy, że aktywność  i własna inicjatywa  są drogą życiową dla wielu spośród naszych rówieśników.
  Studenckie Forum Business Centre Club powstało w 2001 roku z inicjatywy Instytutu Lobbingu BCC.

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl