Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY - CASHFLOW DAY, TARGI PRACY, CZYM ZAJMUJĄ SIĘ NAUKOWCY

Wyższa Szkoła Gospodarki włącza się aktywnie w obchody VI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.  
Zapraszamy na:

22.10.2014 - "CashflowDAY – droga do sukcesu w XXI wieku”
godz. 10:00 – 13:00, ul. Królowej Jadwigi 14, Akademicka Przestrzeń Kulturalna

Klub Cashflow WSG poprowadzi spotkanie – grę – w ramach, którego uczniowie będą mieli okazję poznać praktyczne strony oszczędzania i inwestowania pieniędzy. Nabędą wiedzę o dźwigniach finansowych, stosowanych przez bogatych ludzi, a ponadto uczyć się będą wszystkiego co związane z pieniędzmi poprzez grę, zabawę i interakcję. Każdy uczestnik warsztatów wyjdzie wygrany, zmotywowany a to za sprawą dowartościowania i panującej pozytywnej energii. Spotkanie poprowadzą prywatni, młodzi przedsiębiorcy, liderzy klubów Cashflow.

Program szkoleniowy, gry i książki Roberta Kiyosaki, twórcy idei Cashflow, zostały zaakceptowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Bardzo często książki Roberta Kiyosaki wprowadzane są na stałe do bibliotek zarówno w szkołach średnich jak i na uczelniach. Idea Klubów Cashflow dynamicznie się rozwija i przyciąga kolejne osoby zainteresowane rozwojem.

23.10.2014 – Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2014
godz. 10:00 – 15:00, ul. Toruńska 59, Hala Sportowo-Widowiskowa „Łuczniczka”
Organizator: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, www.offerty.byd.pl

24.10.2014 - Czym zajmują się naukowcy? Nudna czy ciekawa praca?
godz. 10.00 - 12.00, ul. Garbary 2, sala konferencyjna, bud. C, I piętro, Wyższa Szkoła Gospodarki

Pracowania Neuropsychologii WSG w ciekawy sposób zaprezentuje ścieżki rozwoju zawodowego pracownika naukowego oraz zaprasza uczniów do uczestnictwa w warsztacie doświadczalnym mającym na celu prezentację badań z użyciem aparatury EEG, Biofeedback, Eyetracker.

 

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl