Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

PRZEDSIĘBIORCZY PONIEDZIAŁEK VOL 8.0 - ROZWÓJ FIRMY - 06.10.

W ramach Klubu CASHFOW i Klubu ASBIRO Bydgoszcz 06.10.2014r odbędzie się ósma edycja "Przedsiębiorczego Poniedziałku", na którym będziemy gościć przedsiębiorców, którzy podzielą się z nami swoim doświadczeniem biznesowym.

Tematem przewodnim październikowej edycji jest ROZWÓJ FIRMY.

06.10.2014, godz. 17:00
Wyższa Szkoła Gospodarki
bud.K, aula K1 - ul. Naruszewicza 11

Zapewne prowadząc biznes lub myśląc o jego rozpoczęciu wielu z nas zadaje sobie pytanie:
- Od czego zacząć prowadzić biznes?
- Jaką strategię przyjąć przy rozwoju swojego biznesu?
- Jak pozyskiwać pierwszych klientów?
- Jakie czynniki gwarantują pomyślność firmy i jej rozwój, w trudnych warunkach polskiej koniunktury?
- Jak zbudować zwycięski team, który przetrwa trudne okresy?
- Co wpływa na sukces firmy?

Na te i inne pytania odpowiedzą zaproszeni przedsiębiorcy:

1. Rafał Rasmus - Rozwój nowych projektów „Czy tkwić w złotej klatce, czy starać się z niej uwolnić".
2. Michał Szajbe - "Jak przekuć siłę zespołu na kulturę organizacji".
3. Jacek Regiec – Rozwój firmy i początki w biznesie.

Rafał Rasmus - Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający w Media System Sp. z o.o. www.mediasystemcenter.pl  .20 lat związany z branżą telekomunikacyjną. Przez wiele lat współpracował z operatorami Orange, T-Mobile, Play. Głównym obszarem działania jest rozwój oraz zarządzanie organizacją.

Michał Szajbe - współzałożyciel, Członek Zarządu i szef bydgoskiego oddziału firmy Monterail - monterail.com oferującej wsparcie technologiczne w zakresie budowania aplikacji webowych dla start-up'ów i dojrzałych firm z całego świata.

Jacek Regiec - Prezes Zarządu w firmie Kantata Sp. z o.o.- kantata.pl .Firmy tworzącej oprogramowania specjalistyczne dla firm.

Przedsiębiorczy Poniedziałek to dobra okazja nawiązania kontaktów z biznesmenami i właścicielami bydgoskich spółek oraz poznania uczestników spotkań, którzy prowadzą bądź zamierzają prowadzić firmy. Jest to znakomita platforma wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w biznesie.

Spotkanie Przedsiębiorczego Poniedziałku odbędzie się 06.10. 2014r., o godz. 17:00, w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, bud. K, aula K1.

Oferty pracy

People Resource Planner - Koordynator HR

Oferta wygasa: 2019-09-30ALL NRG to międzynarodowa firma zatrudniająca blisko 700 pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Aarhus w Danii. Zajmujemy wiodącą pozycję na świecie jako dostawca wysoko wykwalifikowanych rozwiązań dla sektora energetycznego na lądzie i na morzu. Koncentrujemy si...

Tłumacz j. ukraińskiego

Oferta wygasa: 2019-10-20B-Act Sp. z o. o. jest bydgoską firmą konsultingową z kapitałem polskim, która od 1994 roku realizuje inwestycje z zakresu:budownictwa drogowego,budownictwa kubaturowego (w tym użyteczności publicznej),budownictwa hydrotechnicznego,budownictwa przemysłowego,budownictwa wodno-ściekoweg...

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-11-30Fizjoterapeuta Nürnberg, Amberg, Bayreuth oraz ponad 300 innych ofert.NÜRNBERG, AMBERG, REGENSBURG...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl