Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

KURSY ON-LINE - MULTIMEDIALNA EDUKACJA PRZEZ INTERNET

Oferta kursów on-line i usług związanych z drukiem 3D!
     
mepi.pl, czyli Multimedialna Edukacja Przez Internet, to miejsce, w którym możesz znaleźć interesujące filmy z wielu dziedzin. Nasza misja jest naprawdę prosta, chcemy pomóc Tobie uczyć się czego chcesz, kiedy chcesz, gdziekolwiek jesteś w przystępnej dla każdego cenie. Jest to możliwe dzięki wideoszkoleniom, do których masz dostęp poprzez Internet.
Po bezpłatnym zalogowaniu się na stronie www.mepi.pl dostępne są następujące kursy on-line z:
• Grafiki 3D: Blender, Kompendium LuxRender, Kompendium MentalRay
• Oprogramowania: Ubuntu Linux 11.04, Ubuntu Serwer 11.04
• Animacji: After Effects, Source Filmmaker
• Druku 3D
• Grafiki i Design’u: Photoshop, Flash, Photoshop CC (podstawy), Photoshop CS5
• Dev&Web: Joomla 1.5, Joomla 2.5, PHP (podstawy), Muse, Google Analytics,
• Social Media: Blogspot, Facebook Fanpage
• Game Design: Unity 3d, UDK Level Design, Tworzenie gry 2d, CryEngine 3, Tower Defense
• Ponadto: Kurs gry na gitarze, kurs składania komputera

Nasz zespół składa się wyłącznie z profesjonalistów. Autorzy doskonale znają się na swojej tematyce, są to inżynierowie, pasjonaci, specjaliści w swoich dziedzinach. Większość z nich na co dzień pracuje z programami i urządzeniami które prezentują w swoich kursach. Chętnie dzielą się oni swoją wiedzą i wspólnie z mepi.pl tworzą doskonałe szkolenia, które potrafią zainteresować i, co zdecydowanie najważniejsze, nauczyć. Raz wykupiony dostęp do kursu, gwarantuje nie ograniczoną możliwość korzystania!

Usługi druku 3D
Edukacja nie jest jedyną rzeczą nad którą pracujemy w mepi.pl. Prowadzimy również usługi związane z drukiem 3d. Drukowanie w trzech wymiarach jest teraz najbardziej rozwijającą się techniką na świecie. Na podstawie przekazanej przez państwa grafiki, może to być zdjęcie lub rysunek, modelujemy projekt, drukujemy gotowy produkt, który jest potem wysyłany bezpośrednio do klienta.

Zapraszamy również na nasz kanał na youtube i nasz fanpage na Facebook'u gdzie znajduje się więcej informacji na temat naszej działalności związanej nie tylko z kursami i drukiem 3D.

mepi.pl sp. z o.o.
tel. 61 867 51 87
fax. +48 61 867 92 04
(Support czynny od 9:00 do 17:00)
Podkomorska 34
60-326 Poznań

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl