Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

Masz pomysł na nazwę - weź udział w konkursie

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny przystąpił do realizacji projektu pn. „Wybudowanie obiektu biurowego pod roboczą nazwą Inkubator Przedsiębiorczości”, który powstanie przy współudziale środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, Osi priorytetowej 5 „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw”, Działanie 5.1 „Rozwój instytucji otoczenia biznesu”.

W związku z projektem ogłoszono konkurs na nazwę obiektu pod roboczą nazwą Inkubator Przedsiębiorczości.
Nazwa powinna się składać maksymalnie z czterech wyrazów.
Konkurs ma charakter otwarty. Mogą w nim wziąć udział osoby fizyczne (pełnoletnie), osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej.

Prace można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres:
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.
ul. Bogdana Raczkowskiego 11,
85-862 Bydgoszcz,
od 21.07.2014 do dnia 08.08.2014 do godz. 12.00
(decyduje data i godzina wpływu przesyłki do siedziby Organizatora).

W Konkursie każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę propozycji nazwy jednakże każda propozycja nazwy powinna znajdować się na osobnym Formularzu Pracy Konkursowej.

Nadesłane prace oceniane będą przez jury z uwzględnieniem następujących kryteriów:

a) Zgodność z zasadami Konkursu,
b) Nawiązanie do charakteru i funkcji miejsca,
c) Oryginalność nazwy.

Nagrodą główną jest nagroda finansowa w wysokości 700,00 zł.
 
Obiekt ten to sześciokondygnacyjny budynek, całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej wynoszącej 7020,8 m², w tym powierzchni przeznaczonej na wynajem (biurowej) 4140,3 m². Obiekt  ma ułatwić młodym przedsiębiorcom z pomysłem prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Inkubator ma oferować między innymi  wsparcie biurowe,  szkolenia i doradztwo,  porady prawne i obecność nowych podmiotów w otoczeniu biznesowym. Część powierzchni biurowej BPPT  planuje wynająć partnerowi strategicznemu. Powierzchnia użytkowa przeznaczona pod wynajem na ten cel  będzie wynosiła ok. 1944,6 m2.

Regulamin wraz z załącznikami znajduje się TUTAJ

Oferty pracy

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...

Nocny Portier - praca dodatkowa

Oferta wygasa: 2019-12-31Hotele Holiday Inn są najbardziej popularną marką należącą do największej sieci hotelowej na świecie jaką jest InterContinental Hotels Group. Jako najbardziej rozpoznawalna marka na świecie co roku przyjmuje w swoich hotelach więcej Gości aniżeli jakakolwiek inna grupa hoteli. Hotele Ho...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl