Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

OPRACUJ PROJEKT MASKOTKI I WYGRAJ TYSIĄC ZŁOTYCH!

OPRACUJ PROJEKT MASKOTKI I WYGRAJ TYSIĄC ZŁOTYCH!

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs na projekt maskotki dla firmy przewozowej Marcel. Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę główną w kwocie 1000 PLN oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez przewoźnika. Konkurs trwa na platformie crowdsourcingowej sprinet.pl.

Projekt pod nazwą ,,Maskotka dla firmy Marcel” ma charakter otwarty i jest skierowany do wszystkich osób pełnoletnich, będących mieszkańcami Polski. – Do udziału w konkursie zachęcamy sympatyków komunikacji, motoryzacji i transportu. Swoje propozycje mogą zgłaszać również osoby z umiejętnościami plastycznymi. Ważny jest pomysł, kreatywność i ciekawe spojrzenie na temat  – mówi Aneta Chmielarska z firmy Marcel.

Ideą konkursu jest opracowanie projektu maskotki – gadżetu, który będzie wdrożony w przyszłości do realizacji. Dodatkowym elementem jest nadanie nazwy maskotce, tak by kojarzyła się z profilem działalności firmy. – Prace konkursowe mogą mieć charakter grafiki, rysunku, szkicu, a nawet gotowej maskotki. Nagrodą główną jest tysiąc złotych oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez nasza firmę. Dodatkowo przyznamy nagrody wyróżnienia w postaci zestawów firmowych gadżetów – powiedziała Aneta Chmielarska.

Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zamieszczenia własnego projektu w postaci graficznych wizualizacji, w formacie JPEG na stronie: marcel.sprinet.pl. Zgłaszając własny projekt, należy zalogować się na portal sprinet.pl. Rejestracji dokonuje się przez konto internetowe lub przez konto na profilu Facebook. Upubliczniając projekt należy skorzystać z formularza „dodaj pomysł” w projekcie „Maskotka dla firmy Marcel”. Zalogowani użytkownicy mogą komentować propozycje, poddać je ocenie lub zagłosować na nie. Użytkownicy platformy za pomocą głosowania wybiorą najlepsze ich zdaniem 10 projektów, które zostaną ocenione przez Komisję Konkursową.

Projekt trwa od 2 czerwca 2014 r. do 10 listopada 2014 r. Następnie organizator powoła komisję konkursową, która dokona oceny nadesłanych prac, wybierając najlepszą propozycję. Jej autor zostanie powiadomiony o zwycięstwie i terminie wręczenia nagrody głównej po 24 listopada 2014 r. Po tym okresie organizator poda do publicznej wiadomości wyniki konkursu oraz dokona wręczenia nagrody głównej oraz wyróżnień.

Konkurs ,,Maskotka dla firmy Marcel” upubliczniono na platformie sprinet.pl. – Jest to innowacyjne narzędzie  do realizacji projektów biznesowych i społecznych. Działa w oparciu o crowdsourcing, czyli „burzę mózgów” społeczności zaangażowanej w rozwój określonej organizacji. W ten sposób pozwala wygenerować najlepsze propozycje i rozwiązania  – wyjaśnia Rafał Żmuda z firmy Sprinet Polska.

Płyty CD/DVD z pracami konkursowymi i dokumentami zgłoszeniowymi uczestnicy prześlą na adres: Firma Przewozowa Marcel, 35-082 Rzeszów, ul. Podkarpacka 8a, z dopiskiem: Konkurs ,,Maskotka dla firmy Marcel”.

Link do projektu: https://marcel.sprinet.pl/maskotka-dla-firmy-marcel

PLAKAT KONKURSU (pobierz)

Rafał Białorucki
Sprinet Polska Sp. z o.o.
www.sprinet.pl

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2019-12-30JOB Guide Listopad 2019Fizjoterapia/Niemcy...

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Obecnie w związku z rozwojem poszukuje kandydata na w/w stanowisko.Osoby zainteresowane ...

Operator maszyn

Oferta wygasa: 2020-01-15Polska Press Sp. z o. o – Drukarnia prasowa działająca na rynku od 20-lat, należąca do Grupy Wydawniczej Polska Press. W ofercie firmy znajdują się druki gazet na trzech nowoczesnych maszynach drukujących w kolorze MAN UNISET wraz z liniami technologicznymi FERAG do insertowania wkłade...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl