Dla pracowników

Strefa dla studentów i absolwentów
OfertyZaloguj sięZałóż konto

Dla pracodawców

Strefa dla pracodawców
Zaloguj sięZałóż konto

WARSZTATY LIDL BRAND FACTORY - 08.05.2014 - WARSZAWA

Zapraszamy na warsztaty!

Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki zaprasza absolwentów i studentów V-go roku na warsztat wizerunkowo-rekrutacyjny w ramach programu Lidl Brand Factory.

Prowadzącymi będą specjaliści z obszaru HR oraz przedstawiciele firmy Lidl Polska.

Warsztaty odbędą się dnia 8 maja 2014 r. w Warszawie,
1. w godzinach 9.00 – 12.30 w sali 417 w Gmachu Głównym SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Warszawie; zapisy prowadzi Biuro Karier SWPS pod adresem: biurokarier_zapisy@swps.edu.pl

2. w godzinach 14.30 – 18.00 w sali nr 152 w Gmachu Głównym SGH w Warszawie przy Al. Niepodległości 162; osoby zainteresowane udziałem w warsztacie prosimy o przesłanie swojego CV:
rekrutacja@inter-recruitment.pl

UWAGA: Studenci ostatnich lat i absolwenci ze znajomością języka niemieckiego, którzy wezmą udział w warsztacie LBF w Warszawie uzyskają zwrot kosztów podróży!

Warsztat organizowany jest przez Centralę Lidl Polska – pion biznesowy.

Przebieg i cel warsztatów

Warsztat przebiegnie w następujący sposób:

Pierwsza część warsztatu będzie szansą na zapoznanie się z cyklem tworzenia produktów w firmie Lidl Polska. Uczestnicy zapoznają się ze specyfiką pracy na wybranym stanowisku, a także doświadczą w praktyce jakości tworzonych produktów. Uczestnicy będą mieli realny kontakt z kluczowymi osobami z firmy Lidl i będą mogli uzyskać odpowiedzi na interesujące ich pytania.

Druga część to ćwiczenie – zadanie rekrutacyjne, stanowiące próbkę prawdziwego procesu rekrutacji, w ramach programu Lidl Brand Factory. Udział w realizacji zadania będzie szansą na otrzymanie zaproszenia do głównego procesu rekrutacji i selekcji na atrakcyjne, wybrane stanowiska pracy w ramach programu Lidl Brand Factory w Centrali Lidl Polska.

Uwaga: Właściwy proces rekrutacyjny rozpocznie się w lipcu, a zakończy we wrześniu b.r. Nabór dotyczy obszarów: PRODUCT STRATEGY, QUALITY MANAGEMENT, PROMOTIONS MANAGEMENT, PRODUCT SUPPORT, MARKETING MANAGEMENT, PUBLIC RELATIONS, PACKAGING DESIGN.

Dlaczego warto?
Uczestnicy warsztatów poznają tajniki kreowania produktu i przećwiczą wybrane etapy tworzenia nowej marki. Do ich dyspozycji będzie jeden z najlepszych Menedżerów Działu Strategii i Zarządzania Produktami. Uczestnicy poznają także warunki rekrutacji na kluczowe stanowiska w obszarze kreowania i zarządzania produktami.

Kogo zapraszamy?
Studentów V-go roku oraz absolwentów ekonomii i zarządzania, filologii germańskiej, kierunków technicznych, ścisłych, marketingu i kierunków pokrewnych, z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Zapraszamy także osoby z innych kierunków, jeśli tylko ich motywacja i potencjał zawodowy będzie wystarczający, zaproponujemy im udział w programie rozwojowym Lidl Brand Factory w Centrali Lidl Polska.

Zapisy prowadzi Biuro Karier. Zapisy są osobiste.

Korzyści z udziału w warsztacie
• możliwość rozwoju zawodowego w Centrali Lidl Polska w ramach programu Lidl Brand Factory,
• osobisty kontakt z osobami pracującymi na stanowiskach, których dotyczy rekrutacja,
• aktywne zapoznanie się ze specyfiką i wyzwaniami w potencjalnej pracy,
• szansa na udział w profesjonalnym procesie rekrutacyjnym oraz udział w programie Lidl Brand Factory w Centrali Lidl Polska.

Zapisy na warsztaty trwają! Liczba miejsc jest ograniczona.
Serdecznie zapraszamy!

PLAKAT (POBIERZ)

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-31Fizjoterapeuta – oferta pracyMiejsce pracy : Neuburg koło Ingolstadt/BayernPrzychodnia fizjoterapeutyczna....

Fizjoterapeuta

Oferta wygasa: 2020-03-12Oferta pracy dla Fizjoterapeuty.Fizjoterapeuta praca w Wolfsburgu ....

Młodszy Kontroler Jakości

Oferta wygasa: 2020-02-29Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych, ze szczególnym naciskiem na papiery silikonowa...
Tablica KorzyściStypendia dla studenta

O NAS

Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy, i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. BK nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.

Kontakt

Akadmickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Gospodarki

ul. Garbary 3, 85-229 Bydgoszcz
bud G, pok. G102
tel. (52) 567-00-62
tel. 509-225-167
e-mail: 
biurokarier@byd.pl